LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

Zobacz ofertę
Siatka do belowania

Bezalin tech

Węże pożarnicze

Bezalin fire

Liny żeglarskie

Bezalin agro

Sznurki producent

Bezalin sport

Produkcja węży

©2022 Bezalin S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone

O naszej firmie

Mamy przyjemność przedstawić Państwu BEZALIN S.A. – nowoczesną firmę z tradycjami, lidera na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych, rolniczych i pożarniczych

Z małego prywatnego warsztatu, założonego w drugiej połowie XIX wieku, który wytwarzał liny z włókien naturalnych najprostszą metodą, na przestrzeni lat powstał nowoczesny zakład produkcyjny wykorzystujący najnowsze technologie i bogactwo swego długoletniego doświadczenia w branży.

Możemy się poszczycić bardzo szeroką ofertą produkcyjną. Nasza oferta ukierunkowana jest głównie na zaopatrywanie branż takich jak rolnictwo - Bezalin Agro, pożarnictwo - Bezalin Fire, branża sportowa Bezalin Sport oraz branża technicza Bezalin Tech. Zastosowanie produktów Bezalinu jest praktycznie nieograniczone i często zależy od pomysłowości użytkownika.

Nasze produkty spełniają normy europejskie, co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty. Możemy pochwalić się fachową wiedzą nie tylko w zakresie oferowanych produków, ale także w zakresie znajomości rynku i przepisów, o czym mogą się Państwo przekonać w rozmowie z naszymi Doradcami. 

Nasza oferta produkcyjna jest ciągle wzbogacana i systematycznie poszerzana o nowe rozwiązania będące reakcją na zapotrzebowanie naszych Kientów. Typowe i tradycyjne produkty Bezalinu podlegają ciągłym modyfikacjom w kierunku poprawy ich jakości, estetyki i wyglądu, zachowując jednocześnie swój oryginalny pierwotny charakter. Jednocześnie wprowadzane nowoczesne rozwiązania proponują nową jakość wychodząc naprzeciw wyrafinowanym potrzebom współczesnego Klienta. Warto również podkreślić, że zajmujemy się także dystrybucją sprzętu wysokościowego, jak równiez armatury przeciwpożarowej - co pozwala Klientowi na dokonywanie szybszych i kompleksowych zakupów, jak widać robimy wszystko co w naszej mocy, aby Klient poczuł się zadowolony ze współpracy z nami. 

Wysoka jakość, elastyczność i estetyka produktów, szybkie terminy realizacji i rzetelność producenta to wizytówka naszej firmy. W trosce o pełną satysfakcję Klienta informujemy również o możliwości produkowania krótkich serii oraz zastosowania określonych specyfikacji.

Dodatkową gwarancją naszej jakości dla klienta jest posiadany przez naszą firmę certyfikat ISO 9001:2015, który jest potwierdzeniem solidności i niezawodności naszego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do współpracy z nami!Bezalin S.A.
ul. Piastowska 43
43-300 Bielsko-Biała
Polska

NIP: PL 547-016-90-58
BDO: 000000262
KRS: 0000314174

Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VIII Wydział Gospodarczy KRS.
Wysokość kapitału zakładowego 8 500 000 zł.

Newsletter

Jeśli chcesz dostawać informacje o nowościach w ofercie lub aktualnych promocjach, dodaj się do newslettera

 
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron Bielsko