LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

Zobacz ofertę

Kalkulator

Oblicz wagę liny

Sznurek polipropylenowy do branży mięsnej

Sznurek polipropylenowy do branży mięsnej

Przedstawiamy Państwu sznurek polipropylenowy, szeroko wykorzystywany w branży mięsnej i rzeźniczej, głównie do podwieszania tusz mięsnych.

Nasz sznurek posiada wszelkie potrzebne i na bieżąco aktualizowane certyfikaty, dopuszczające go do bezpośredniego kontaktu z żywnością.


  • ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNIEJ B-BŻ-6071-0116/21/C
    LINA, SZNUREK POLIPROPYLENOWY W KOLORZE: BIAŁYM I NIEBIESKIM
  • ŚWIADECTWO JAKOŚCI ZDROWOTNIEJ B-BŻ-6071-0143/19/C
    LINA, SZNUREK POLIPROPYLENOWY W KOLORACH: CZERWONY, ZIELONY I ŻÓŁTY

 

zapytaj o produkt

Cechy:

  • wykonany z najwyższej jakości przędzy polipropylenowej własnej produkcji

  • dostępna kolorystyka: biały, niebieski, czerwony, zielony, żółty

  • nawoje zgodnie z życzeniem Klienta w zakresie od 2 do nawet 11 kg

  • posiadają niezbędne dopuszczenia do kontaktu z żywnością

 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Bezalin S.A. " z siedzibą w ul. Piastowska 43 43-300 Bielsko-Biała, Polska. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
pozycjonowanie stron bielsko