LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

LINKI ŻEGLARSKIE, LINY DO OFF-ROAD’U, WYPOSAŻENIE OŚRODKÓW NARCIARSKICH

Zobacz ofertę

Kalkulator

Oblicz wagę liny

LINA ZBROJONA SOLID ROPE

LINA ZBROJONA SOLID ROPE

SOLID ROPE - lina do placów zabaw:

Polipropylenowo – poliestrowa, zbrojona lina, potrójnie pleciona. Konstrukcja liny to rdzeń wykonany z 4 miękkich linek stalowych w układzie kwadratu, potrójnie oplatana.

Oploty wykonane z różnych surowców, w zróżnicowanym układzie żył, gwarantują wyjątkową odporność na zużycie mechaniczne.

Konstrukcja umożliwia stosowanie wkrętów, zacisków i złączek, jednocześnie minimalizując posuw oplotów względem rdzenia.

Polecana do stosowania w miejscach wymagających podwyższonej wytrzymałości mechanicznej oraz ochrony przez aktami wandalizmu. Lina polecana do konstruowania zawiesi, siatek, piramid oraz linariów.

 

zapytaj o produkt

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Bezalin S.A. " z siedzibą w ul. Piastowska 43 43-300 Bielsko-Biała, Polska. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Strony internetowe Bielsko
Pozycjonowanie stron Bielsko